NAŠE SLUŽBY

Poskytujeme kompletní výlepové služby od výroby plakátů, realizace plakátovací kampaně až po zpětný monitoring. Navrhujeme a plánujeme plakátovací kampaně klientovi na míru. 

Výlep plakátů v Praze

Plakátovací plochy mají podobu panelu nebo sloupu a jsou umístěny na frekventovaných místech napříč městskými částmi Prahy. V těsné blízkosti ploch se nacházejí obchodní centra a maloobchodní řetězce, zastávky MHD, školy nebo pobočky České pošty. Plakátovací plochy jsou vhodné pro vyvěšení více plakátů o formátech papíru A1, A2, možné je však využít i další formáty A3, A0 nebo také CLV. Z každé kampaně poskytujeme zdarma fotodokumentaci.  Aktuálně máme v nabídce až 160 výlepových ploch.

Celorepublikové plakátovací kampaně v krajských a okresních městech

Nabízíme realizaci plakátovacích kampaní na celém území České republiky. Ve spolupráci s regionálními obchodními partnery zajišťujeme výlep plakátů ve všech krajích ČR na placených plakátovacích plochách v krajských, okresních a dalších městech. Kombinací placených plakátovacích ploch ve městech a vesnického výlepu plakátů dosahujeme výborného pokrytí každého území Česka. Optimálními formáty pro celorepublikové kampaně jsou formáty A1 nebo A2.

Výlep plakátů v regionech Praha západ a Praha východ

Plakátovací kampaně se realizují v blízkém okruhu kolem Prahy na veřejných plakátovacích plochách, tzv. vesnický výlep plakátů. V rámci okruhu Praha západ a Praha východ aktuálně pokrýváme 110 obcí. Vhodné formáty plakátů jsou A3, A2 popř. A1. Po realizaci plakátovací kampaně zasíláme zdarma fotodokumentaci. 

Výlep plakátů ve Středočeském kraji

Nabízíme distribuci plakátů na veřejných výlepových plochách v rámci celých středních Čech. Naše efektivní rozdělení do dvanácti výlepových okruhů nabízí podrobné pokrytí všech okresů Středočeského kraje. V celku se jedná o 530 obcí, městysů a měst, což je přibližně polovina všech obcí ve středních Čechách. vhodnými formáty pro tento typ plakátovacích kampaní jsou A3, A2, popř. A1. Z každé kampaně vždy zasíláme fotodokumentaci. 

Tisková produkce

Zajišťujeme tisk plakátů všech rozměrů za velice příznivé ceny. Stačí nám poslat tiskové soubory v příslušném domluveném formátu v PDF a ostatní je už na nás.

Distribuce plakátů a letáků do vysokoškolských zařízení v ČR

Zajišťujeme indoorovou distribuci plakátů A2/A3 a letáků DL/A5/A6 do vysokoškolských zařízení v krajských městech ČR. 


Rozměry papíru dle ISO 216 (v mm)


Naše klientské spektrum

Našimi klienty jsou především organizace a firmy z široké oblasti pořádání kulturních a společenských akcí a jiných veřejně prospěšných aktivit.

  • Pořadatelé hudebních akcí
  • Pořadatelé divadelních, filmových a jiných festivalů
  • Pořadatelé výstav a veletrhů
  • Divadla a kulturní centra
  • Sportovní pořadatelské agentury
  • Náborové kampaně pro firmy a organizace
  • Vydavatelé knih a periodik
  • Přednášky, kurzy, semináře
  • Politické strany a hnutí
  • Veřejné instituce a neziskové organizace 

Reference